POZOR, dôležité upozornenie: Všetky používané tlačivá nám kompletne vyplnené zasielajte DVOJMO. Po realizácii požadovanej zmeny Vám jeden potvrdený rovnopis zašleme späť. Tento rovnopis sa stáva automaticky súčasťou Vašej zmluvy.

Tlačivá pre účastníkov dds (bez ohľadu na druh dávkového plánu - DP alebo bez DP)

Tlačivá pre účastníkov s DP 1Z, 2Z, 3Z, 4Z, 5Z DDP Stabilita (zmluvy uzatvorené do 31.3.2007)

Tlačivá pre účastníkov bez dávkového plánu (zmluvy od 1.1.2014 alebo podpísanie dodatku na nové zmluvné podmienky účinné od 1.1.2014)

Poznámka: Niektoré tlačivá je potrebné dať potvrdiť zamestnávateľovi. Pokiaľ účastník nepodáva žiadosť o dávku osobne na pobočke STABILITA, d.d.s., a.s., podpis na žiadosti musí byť úradne overený. Pri nejasnostiach vo vypĺňaní tlačív, prípadne výbere ktoré tlačivo je potrebné použiť, kontaktujte príslušnú regionálnu pobočku STABILITA, d.d.s., a.s.. Vytlačené, vyplnené, vlastnoručne podpísané ( overený podpis v niektorých tlačivách ) tlačivá odošlite na príslušnú regionálnu pobočku STABILITA, d.d.s., a.s..

Zoznam jednotlivých klientských centier nájdete tu

VERNOSŤ SA S NAMI VYPLÁCA

Vďaka vernostnému programu dostávajú naši klienti vždy viac - za každé zaplatené euro Vám pridelíme vernostné body, prostredníctvom ktorých môžete získať jednorázový finančný bonus alebo môžete body vymeniť za darčeky.

viac

STABILITA oslavuje 25 rokov, ale darčeky môžete vyhrať práve vy!

Stačí len vyplniť nasledujúce údaje a hneď zistíte, či ste vyhrali jednu z 25 zaujímavých cien.
SÚŤAŽNÝ KÓD (POVINNÉ)
Opíšte 8 miestny výherný kód z balenia vitamínov, uvedený v bielom poli
ČISLO ÚČASTNICKEJ ZMLUVY - 9 MIESTNY KÓD (POVINNÉ)
Tu vpíšte 9 miestne číslo Vašej účastníckej zmluvy z DDS STABILITA
MENO A PRIEZVISKO (POVINNÉ)
TELEFONICKÝ KONTAKT
E-MAIL (POVINNÉ)
Tu zadajte Vašu e-mailovú adresu
Súhlasím s pravidlami súťaže
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Odoslaním vyplneného súťažného formulára dáva účastník súťaže Vyhlasovateľovi súťaže (STABILITA, d.d.s., a.s.) svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko, e-mailová adresa, číslo účastníckej zmluvy, telefónne číslo na účely realizácie tejto súťaže, vyhodnotenie, identifikáciu výhercov a ich kontaktovanie, a to na obdobie do 30.6.2023. Úplné pravidlá súťaže „Hraj a vyhraj” sú po dobu trvania súťaže zverejnené v elektronickej podobe na stránke www.stabilita.sk a zároveň sú uložené v písomnej podobe na adrese vyhlasovateľa súťaže.

Prebieha žrebovanie, prosím počkajte...

Gratulujeme, vyhrali ste!

Viac informácií Vam zašleme na zadanú e-mailovú adresu.
 
 

Ľutujeme, možno nabudúce.

Vaša registrácia je automaticky zaradená do záverečného žrebovania o 3 dovolenkové poukazy v hodnote 2 000 € od CK SATUR. Žrebujeme 3.1.2023.

Ľutujeme, tento kód už bol raz zadaný.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.

Ľutujeme, ale tento kód neexistuje.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.