Investičným cieľom Indexového fondu je dosiahnutie nadpriemerných výnosov v dlhodobom horizonte. Fond z tohto dôvodu podstupuje pri investovaní vysokú mieru rizika, ktoré vyplýva z jeho zamerania, investovania do svetových akciových indexov.

Pre Indexový fond je podkladový index MSCI World, ktorý reprezentuje akciové investície rozvinutých ekonomík z celého sveta. Miera rizika meraná anualizovanou volatilitou dosahuje pri Indexovom fonde najvyšší možný stupeň rizika z fondov ponúkaných spoločnosťou Stabilita. Investovanie do tohto fondu je preto vhodné najmä pre osoby vo veku od 18 do 45 rokov, resp. ak ich investičný horizont je 15 rokov a viac.

Aktuálna hodnota doplnkovej dôchodkovej jednotky v Stabilita indexový príspevkový d.d.f., STABILITA, d.d.s., a.s. k 26.03.2020 (platná pre 27.03.2020) 0.034288 €
Čistá hodnota majetku v Stabilita indexový príspevkový d.d.f., STABILITA, d.d.s., a.s. k 26.03.2020 147 485 €
Zhodnotenie majetku v Stabilita indexový príspevkový d.d.f., STABILITA, d.d.s., a.s. za mesiac február 2020
Zhodnotenie majetku v Stabilita indexový príspevkový d.d.f., STABILITA, d.d.s., a.s. od začiatku roka 2020
AKCIOVÝ PRÍSPEVKOVÝ
 
PRÍSPEVKOVÝ
 
VÝPLATNÝ
 
INDEXOVÝ PRÍSPEVKOVÝ
 
1M
3M
6M
1R
3R
OD ZAČIATKU
OD
DO
ČISTÁ HODNOTA
DÔCH. JEDNOTKA
VÝKONNOSŤ FONDOV

Vernosť sa s nami vypláca

Vďaka vernostnému programu dostávajú naši klienti vždy viac - za každé zaplatené euro Vám pridelíme vernostné body, prostredníctvom ktorých môžete získať jednorázový finančný bonus alebo môžete body vymeniť za darčeky.
viac