Na vernostných prémiách sme vyplatili už 100 tisíc eur...

Pre nás je to ale najvyšší cieľ, o naplnenie ktorého sa kolektív STABILITY usiluje už 20 rokov. Ako prví na trhu sme pre Vás zaviedli možnosť sporiť na jednu zmluvu v dvoch fondoch súčasne. Deväťkrát počas histórie fungovania sme Vaše účty zhodnotili najvyšším dosiahnutým výnosom. S našou klientskou kartou už roky nakupujete lacnejšie a výhodnejšie v sieti našich 50 tich zmluvných partnerov. Boli ste s nami na MS v Helsinkách, na OH v Londýne, na Kanárskych ostrovoch, na víkendových pobytoch v Tatrách, absolvovali ste adrenalínový let balónom a tešili sa z väčších i menších výhier v rámci našich pravidelných súťaží. Celé obdobie sme Vám k dispozícii denne na poradenskej infolinke, ktorá je pre Vás poskytovaná po celý čas bezplatne, a ako jediný na trhu v tomto segmente Vám od roku 2012 ponúkame aj exkluzívny vernostný program 

V tomto programe sami rozhodujete o tom, či si nazbierané vernostné body zameníte za jednorazovú finančnú odmenu a necháte si ich vyplatiť spolu s prvou dôchodkovou dávkou alebo si urobíte radosť už v priebehu sporenia a za nazbierané vernostné body si vyberiete z ponuky našich darčekov.

Informáciu o stave Vašich vernostných bodov nájdete každý rok na Výpise z osobného účtu sporiteľa. Vzhľadom k skutočnosti, že od 1.1.2017 bola stanovená hodnota jedného vernostného bodu na pol centa boli kvôli ľahkej a jednoduchej orientácii všetky Vaše dovtedy pripísané vernostné body zdvojnásobené. Bodový stav, ktorý nájdete v aktuálnom výpise z individuálneho účtu za rok 2017 je teda konečný a platí počas celého roka 2018. Pridelené vernostné body môžete začať čerpať od 1.marca 2018. Výmenu bodov za darčekové predmety môžete uskutočniť  iba raz ročne a na výmenu môžete použiť maximálne 50% z Vášho bodového konta. Použité body sa z Vášho konta odpíšu. Ponuku darčekových predmetov na rok 2018 nájdete v ďalšom príspevku.
 

VERNOSŤ SA S NAMI VYPLÁCA

Vďaka vernostnému programu dostávajú naši klienti vždy viac - za každé zaplatené euro Vám pridelíme vernostné body, prostredníctvom ktorých môžete získať jednorázový finančný bonus alebo môžete body vymeniť za darčeky.

viac

STABILITA oslavuje 25 rokov, ale darčeky môžete vyhrať práve vy!

Stačí len vyplniť nasledujúce údaje a hneď zistíte, či ste vyhrali jednu z 25 zaujímavých cien.
SÚŤAŽNÝ KÓD (POVINNÉ)
Opíšte 8 miestny výherný kód z balenia vitamínov, uvedený v bielom poli
ČISLO ÚČASTNICKEJ ZMLUVY - 9 MIESTNY KÓD (POVINNÉ)
Tu vpíšte 9 miestne číslo Vašej účastníckej zmluvy z DDS STABILITA
MENO A PRIEZVISKO (POVINNÉ)
TELEFONICKÝ KONTAKT
E-MAIL (POVINNÉ)
Tu zadajte Vašu e-mailovú adresu
Súhlasím s pravidlami súťaže
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Odoslaním vyplneného súťažného formulára dáva účastník súťaže Vyhlasovateľovi súťaže (STABILITA, d.d.s., a.s.) svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko, e-mailová adresa, číslo účastníckej zmluvy, telefónne číslo na účely realizácie tejto súťaže, vyhodnotenie, identifikáciu výhercov a ich kontaktovanie, a to na obdobie do 30.6.2023. Úplné pravidlá súťaže „Hraj a vyhraj” sú po dobu trvania súťaže zverejnené v elektronickej podobe na stránke www.stabilita.sk a zároveň sú uložené v písomnej podobe na adrese vyhlasovateľa súťaže.

Prebieha žrebovanie, prosím počkajte...

Gratulujeme, vyhrali ste!

Viac informácií Vam zašleme na zadanú e-mailovú adresu.
 
 

Ľutujeme, možno nabudúce.

Vaša registrácia je automaticky zaradená do záverečného žrebovania o 3 dovolenkové poukazy v hodnote 2 000 € od CK SATUR. Žrebujeme 3.1.2023.

Ľutujeme, tento kód už bol raz zadaný.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.

Ľutujeme, ale tento kód neexistuje.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.