Na vernostných prémiách sme vyplatili už 100 tisíc eur...

Pre nás je to ale najvyšší cieľ, o naplnenie ktorého sa kolektív STABILITY usiluje už 20 rokov. Ako prví na trhu sme pre Vás zaviedli možnosť sporiť na jednu zmluvu v dvoch fondoch súčasne. Deväťkrát počas histórie fungovania sme Vaše účty zhodnotili najvyšším dosiahnutým výnosom. S našou klientskou kartou už roky nakupujete lacnejšie a výhodnejšie v sieti našich 50 tich zmluvných partnerov. Boli ste s nami na MS v Helsinkách, na OH v Londýne, na Kanárskych ostrovoch, na víkendových pobytoch v Tatrách, absolvovali ste adrenalínový let balónom a tešili sa z väčších i menších výhier v rámci našich pravidelných súťaží. Celé obdobie sme Vám k dispozícii denne na poradenskej infolinke, ktorá je pre Vás poskytovaná po celý čas bezplatne, a ako jediný na trhu v tomto segmente Vám od roku 2012 ponúkame aj exkluzívny vernostný program 

V tomto programe sami rozhodujete o tom, či si nazbierané vernostné body zameníte za jednorazovú finančnú odmenu a necháte si ich vyplatiť spolu s prvou dôchodkovou dávkou alebo si urobíte radosť už v priebehu sporenia a za nazbierané vernostné body si vyberiete z ponuky našich darčekov.

Informáciu o stave Vašich vernostných bodov nájdete každý rok na Výpise z osobného účtu sporiteľa. Vzhľadom k skutočnosti, že od 1.1.2017 bola stanovená hodnota jedného vernostného bodu na pol centa boli kvôli ľahkej a jednoduchej orientácii všetky Vaše dovtedy pripísané vernostné body zdvojnásobené. Bodový stav, ktorý nájdete v aktuálnom výpise z individuálneho účtu za rok 2017 je teda konečný a platí počas celého roka 2018. Pridelené vernostné body môžete začať čerpať od 1.marca 2018. Výmenu bodov za darčekové predmety môžete uskutočniť  iba raz ročne a na výmenu môžete použiť maximálne 50% z Vášho bodového konta. Použité body sa z Vášho konta odpíšu. Ponuku darčekových predmetov na rok 2018 nájdete v ďalšom príspevku.
 

VERNOSŤ SA S NAMI VYPLÁCA

Vďaka vernostnému programu dostávajú naši klienti vždy viac - za každé zaplatené euro Vám pridelíme vernostné body, prostredníctvom ktorých môžete získať jednorázový finančný bonus alebo môžete body vymeniť za darčeky.

viac