Projekt Rodina STABILITY vznikol ešte v roku 1998, keď sme sa ako prví v rámci doplnkových dôchodkových poisťovní začali zaoberať myšlienkou, ako zatraktívniť produkt doplnkového dôchodkového poistenia a ponúknuť našim účastníkom, zamestnávateľom a partnerom niečo naviac. Našou snahou od samého začiatku bolo a stále je, posilniť dôveru klientov a zabezpečiť, aby výhody doplnkového dôchodkového sporenia boli dostupné už v období pred poberaním samotného dôchodku, aby sme život našich klientov spríjemnili a zároveň šetrili ich čas a peniaze.

Balíček výhod Rodiny STABILITY, umožňuje našim účastníkom prostredníctvom zmluvných partnerov využívať ich služby s určitými výhodami, jedinečnými pre klientov Stabilita, d.d.s., a.s..

S radosťou Vám môžeme oznámiť, že k 31.12.2011 máme túto formu spolupráce dohodnutú s viac ako 45 partnermi, ktorí ponúkajú svoje služby na území celého Slovenska a, že na tomto projekte sa nepretržite pracuje tak, aby sme sieť našich zmluvných partnerov rozšírili a zároveň tým pre Vás spestrili sortiment ponúkaných služieb a tovarov.

Možnosť zapojiť sa do tejto spolupráce má každý, kto by mohol v rámci svojich možností poskytnúť určitú výhodu - zľavu, buď na poskytované služby alebo ponúkaný tovar.

V prípade záujmu o spoluprácu nás môžete kontaktovať na doleuvedenom telefónnom čísle. Radi sa s Vami osobne stretneme a dohodneme konkrétne podmienky spolupráce i formu Vašej propagácie a prezentácie.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Kontakt:
Úsek obchodu a marketingu Stabilita, d.d.s., a.s.
055 / 727 98 14

 

VERNOSŤ SA S NAMI VYPLÁCA

Vďaka vernostnému programu dostávajú naši klienti vždy viac - za každé zaplatené euro Vám pridelíme vernostné body, prostredníctvom ktorých môžete získať jednorázový finančný bonus alebo môžete body vymeniť za darčeky.

viac

STABILITA oslavuje 25 rokov, ale darčeky môžete vyhrať práve vy!

Stačí len vyplniť nasledujúce údaje a hneď zistíte, či ste vyhrali jednu z 25 zaujímavých cien.
SÚŤAŽNÝ KÓD (POVINNÉ)
Opíšte 8 miestny výherný kód z balenia vitamínov, uvedený v bielom poli
ČISLO ÚČASTNICKEJ ZMLUVY - 9 MIESTNY KÓD (POVINNÉ)
Tu vpíšte 9 miestne číslo Vašej účastníckej zmluvy z DDS STABILITA
MENO A PRIEZVISKO (POVINNÉ)
TELEFONICKÝ KONTAKT
E-MAIL (POVINNÉ)
Tu zadajte Vašu e-mailovú adresu
Súhlasím s pravidlami súťaže
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Odoslaním vyplneného súťažného formulára dáva účastník súťaže Vyhlasovateľovi súťaže (STABILITA, d.d.s., a.s.) svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko, e-mailová adresa, číslo účastníckej zmluvy, telefónne číslo na účely realizácie tejto súťaže, vyhodnotenie, identifikáciu výhercov a ich kontaktovanie, a to na obdobie do 30.6.2023. Úplné pravidlá súťaže „Hraj a vyhraj” sú po dobu trvania súťaže zverejnené v elektronickej podobe na stránke www.stabilita.sk a zároveň sú uložené v písomnej podobe na adrese vyhlasovateľa súťaže.

Prebieha žrebovanie, prosím počkajte...

Gratulujeme, vyhrali ste!

Viac informácií Vam zašleme na zadanú e-mailovú adresu.
 
 

Ľutujeme, možno nabudúce.

Vaša registrácia je automaticky zaradená do záverečného žrebovania o 3 dovolenkové poukazy v hodnote 2 000 € od CK SATUR. Žrebujeme 3.1.2023.

Ľutujeme, tento kód už bol raz zadaný.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.

Ľutujeme, ale tento kód neexistuje.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.