Skontrolujte si svoj účet

K tomu, aby ste si pozreli stav na svojom osobnom účte  nemusíte čakať na koniec roka. Pozrite si už teraz, ako výsledky za prvých sedem mesiacov priaznivo ovplyvnili vývoj Vašich úspor. Na Váš účet môžete nahliadnuť kedykoľvek a odkiaľkoľvek, a to po prihlásení na PORTÁL účastníka, ktorý je na webovej stránke spoločnosti zriadený bezplatne pre každého účastníka v súlade s § 61 ods. 7 zák. č. 650/2004 Z.z. o doplnkovom dôchodkovom sporení .

 


 Ako postupovať?

Na našom webovom sídle www.stabilita.sk v sekcii ZÁKAZNÍCKY PORTÁL – „som účastníkmáte sprístupnený používateľský účet. Prihlásiť sa môžete cez číslo Vašej zmluvy (kompletné deväťmiestne číslo) a heslo, ktoré sme Vám  zaslali spolu s výpisom v Januári 2019/ ak ste si už prístup aktivovali, použite resp. heslo

Po prvom prihlásení na Portál si môžete zmeniť heslo, ktoré si uchovajte, pretože  po treťom nesprávnom zadaní hesla pri prihlasovaní sa prístup na portál zablokuje. Pre odblokovanie je potrebné kontaktovať bezplatnú infolinku 0800 11 76 76 alebo marketing@stabilita.sk a uviesť číslo Vašej účastníckej zmluvy. Ak heslo zabudnete alebo stratíte, je potrebné požiadať o vygenerovanie nového hesla ktoré,  Vám zašleme elektronicky na e-mailovú adresu. O nové prístupové heslo môžete požiadať prostredníctvom tlačiva 

https://www.stabilita.sk/media/object/663/ziadost_o_zasielanie_vypisu_z_ou_a_pristup_na_stabilitaportal_2018_aktivny.pdf

Skontrolujte si prístup na svoj účet v predstihu. Už v januári 2020 budete mať, v súlade s §66a ods. 2 zák. č. 650/2004 Z.z. o doplnkovom dôchodkovom sporení na PORTÁLI k dispozícii Váš ročný výpis z účtu a tiež Potvrdenie o zaplatených príspevkoch pre možnosť uplatnenia daňovej úľavy / potvrdenie bude dostupné len pre klientov, ktorých  zmluva uzatvorená so STABILITA, d.d.s., a.s., spĺňa podmienky pre uplatnenie tejto úľavy/.

Neprehliadnite!

V prípade, že nemáte možnosť žiadneho prístupu na PORTÁL, nezabudnite požiadať svoje kontaktné pracovisko o zaslanie ročného výpisu v listinnej forme. Požiadať je potrebné na predpísanom tlačive, najneskôr do 31.12.2019.

 

VERNOSŤ SA S NAMI VYPLÁCA

Vďaka vernostnému programu dostávajú naši klienti vždy viac - za každé zaplatené euro Vám pridelíme vernostné body, prostredníctvom ktorých môžete získať jednorázový finančný bonus alebo môžete body vymeniť za darčeky.

viac

STABILITA oslavuje 25 rokov, ale darčeky môžete vyhrať práve vy!

Stačí len vyplniť nasledujúce údaje a hneď zistíte, či ste vyhrali jednu z 25 zaujímavých cien.
SÚŤAŽNÝ KÓD (POVINNÉ)
Opíšte 8 miestny výherný kód z balenia vitamínov, uvedený v bielom poli
ČISLO ÚČASTNICKEJ ZMLUVY - 9 MIESTNY KÓD (POVINNÉ)
Tu vpíšte 9 miestne číslo Vašej účastníckej zmluvy z DDS STABILITA
MENO A PRIEZVISKO (POVINNÉ)
TELEFONICKÝ KONTAKT
E-MAIL (POVINNÉ)
Tu zadajte Vašu e-mailovú adresu
Súhlasím s pravidlami súťaže
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Odoslaním vyplneného súťažného formulára dáva účastník súťaže Vyhlasovateľovi súťaže (STABILITA, d.d.s., a.s.) svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko, e-mailová adresa, číslo účastníckej zmluvy, telefónne číslo na účely realizácie tejto súťaže, vyhodnotenie, identifikáciu výhercov a ich kontaktovanie, a to na obdobie do 30.6.2023. Úplné pravidlá súťaže „Hraj a vyhraj” sú po dobu trvania súťaže zverejnené v elektronickej podobe na stránke www.stabilita.sk a zároveň sú uložené v písomnej podobe na adrese vyhlasovateľa súťaže.

Prebieha žrebovanie, prosím počkajte...

Gratulujeme, vyhrali ste!

Viac informácií Vam zašleme na zadanú e-mailovú adresu.
 
 

Ľutujeme, možno nabudúce.

Vaša registrácia je automaticky zaradená do záverečného žrebovania o 3 dovolenkové poukazy v hodnote 2 000 € od CK SATUR. Žrebujeme 3.1.2023.

Ľutujeme, tento kód už bol raz zadaný.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.

Ľutujeme, ale tento kód neexistuje.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.