NaMIXujte si


Podeľte svoje investície rozumne
 

Láka Vás investovanie do rizikovejších fondov, zároveň sa však obávate výkyvov na trhu a možného poklesu Vašej investície? Riaďte svoje investície aktívne! Budeme Vám pri rozhodovaní celý čas nápomocní.

 

 • Využite jedinečnú možnosť /kombinácie – mixu/ investovať do viacerých fondov súčasne a využívať výhody každého z nich a zároveň ich pomer meniť v čase
   
 • Vyberte si z ponuky troch príspevkových fondov, ktoré sa navzájom odlišujú svojim zameraním, investičnou stratégiou, mierou investičného rizika i dosahovaným zhodnotením (viac o jednotlivých fondoch si môžete pozrieť v sekcii NAŠE fondy ).
   
 • Pri nastavení pomerov vhodnej kombinácie zvážte Váš aktuálny vek a Váš postoj k riziku, teda mieru rizika, ktorú ste pri investovaní ochotný akceptovať.
   
 • Nezabúdajte na to, že čím vyšší výnos očakávate, tým rizikovejšie musíte investovať.
   
 • Aspoň raz za 5 rokov prehodnoťte pomery investícií do jednotlivých fondov (na vhodný čas Vás upozorníme e-mailom, a zároveň Vám odporučíme vhodný pomer kombinácie)
   
 • Pri dostatočne dlhom investičnom horizonte využite úvodné roky na investovanie len do rizikovejších fondov / Indexový, resp. Akciový, kde máte reálnu šancu dosiahnuť podstatne vyššie zhodnotenie úspor. Postupne presúvajte časť úspor z najrizikovejšieho fondu do stredne rizikového, resp. konzervatívneho fondu.
   
 • S blížiacim sa dôchodkovým vekom zbytočne neriskujte, minimálne 5 rokov pred dosiahnutím dôchodkového veku presuňte všetky Vaše úspory do konzervatívnejšieho  fondu. Vyhnete sa tak riziku prípadných výkyvov, na korekciu ktorých už nebudete mať dostatok času

 

Veríme, že Vám pri správnom rozhodnutí pomôže aj nasledujúca tabuľka s doporučenými pomermi investícií do jednotlivých fondov.  Zvoliť si však môžete aj investovanie do všetkých troch fondov súčasne.

 

MIX FONDOV
Vek
Podiel OU a príspevkov
v PF
Podiel OU a príspevkov
v APF alebo IPF
do 40 0,00% 100,00%
40 - 45 25,00% 75,00%
45 - 50 50,00% 50,00%
50 - 55 75,00% 25,00%
55 - 60 100,00% 0,00%
nad 60 100,00% 0,00%


Vysvetlivky: OU - osobný účet, PF - príspevkový fond, APF - akciový príspevkový fond, IPF - indexový príspevkový fond

 

SPÄŤ NA VÝBER

VERNOSŤ SA S NAMI VYPLÁCA

Vďaka vernostnému programu dostávajú naši klienti vždy viac - za každé zaplatené euro Vám pridelíme vernostné body, prostredníctvom ktorých môžete získať jednorázový finančný bonus alebo môžete body vymeniť za darčeky.

viac

STABILITA oslavuje 25 rokov, ale darčeky môžete vyhrať práve vy!

Stačí len vyplniť nasledujúce údaje a hneď zistíte, či ste vyhrali jednu z 25 zaujímavých cien.
SÚŤAŽNÝ KÓD (POVINNÉ)
Opíšte 8 miestny výherný kód z balenia vitamínov, uvedený v bielom poli
ČISLO ÚČASTNICKEJ ZMLUVY - 9 MIESTNY KÓD (POVINNÉ)
Tu vpíšte 9 miestne číslo Vašej účastníckej zmluvy z DDS STABILITA
MENO A PRIEZVISKO (POVINNÉ)
TELEFONICKÝ KONTAKT
E-MAIL (POVINNÉ)
Tu zadajte Vašu e-mailovú adresu
Súhlasím s pravidlami súťaže
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Odoslaním vyplneného súťažného formulára dáva účastník súťaže Vyhlasovateľovi súťaže (STABILITA, d.d.s., a.s.) svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko, e-mailová adresa, číslo účastníckej zmluvy, telefónne číslo na účely realizácie tejto súťaže, vyhodnotenie, identifikáciu výhercov a ich kontaktovanie, a to na obdobie do 30.6.2023. Úplné pravidlá súťaže „Hraj a vyhraj” sú po dobu trvania súťaže zverejnené v elektronickej podobe na stránke www.stabilita.sk a zároveň sú uložené v písomnej podobe na adrese vyhlasovateľa súťaže.

Prebieha žrebovanie, prosím počkajte...

Gratulujeme, vyhrali ste!

Viac informácií Vam zašleme na zadanú e-mailovú adresu.
 
 

Ľutujeme, možno nabudúce.

Vaša registrácia je automaticky zaradená do záverečného žrebovania o 3 dovolenkové poukazy v hodnote 2 000 € od CK SATUR. Žrebujeme 3.1.2023.

Ľutujeme, tento kód už bol raz zadaný.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.

Ľutujeme, ale tento kód neexistuje.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.