Celoslovenský prieskum

V druhom júnovom týždni uskutočnila  spoločnosť STABILITA, d.d.s., a.s., prostredníctvom externej firmy, celoslovenský prieskum zameraný na zistenie postojov obyvateľov k dôchodkovému sporeniu, k vnímaniu komunikácie i úrovne znalosti značky.

Prieskumu vo vybraných 9–tich slovenských mestách sa zúčastnilo spolu takmer 1 400 respondentov. Všetkým osloveným respondentom, ktorí boli ochotní venovať nám pozornosť a čas ešte raz ďakujeme.

Zároveň v priestoroch spoločnosti Stabilita, d.d.s., a.s., prebehlo dňa: 30.6.2015 žrebovanie "Súťaže pre respondentov" (odpovedali na anketové otázky v uliciach vybraných miest), za účasti Ing. Petra Gregora, predsedu predstavenstva a generálneho riaditeľa spoločnosti, Mgr. Jany Volnerovej, vedúcej odd. marketingovej komunikácie a Ing. Juraja Halásza, konateľa spoločnosti Cassovia Consulting Group s.r.o.

Výsledky žrebovania respondentov

1.cena – Wellness víkendový pobyt pre 2 osoby s polpenziou vo Vysokých Tatrách v hodnote 280€ získava: p.Maťašovská Emília, Košice

2.cena – Poukážku na nákup v sieti Tesco v hodnote 50€ získava: p.Novák, Trenčín

3.-5.cena – Poukážku na nákup v sieti Tesco v hodnote 30€ získavajú: p. Cihelková, Bratislava, p. Šrameková, Drienovec, p. Režuchová, Dolná Súča

6.-10.cena – Darčekové predmety spoločnosti STABILITA získavajú: p.Pľuta, Prešov, p.Krkoška, Partizánske,  p.Pozdecková, Poprad, p.Petko, Trnava,  p.Simonidesová, Banská Bystrica

Výhercom srdečne blahoželáme!

Ing. Peter Gregor, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti
Mgr. Jana Volnerová, vedúca odd. marketingovej komunikácie spoločnosti Stabilita, d.d.s, a.s. a Ing. Juraj Halász, konateľ spoločnosti Cassovia Consulting Group s.r.o.- realizátor a garant prieskumu

VERNOSŤ SA S NAMI VYPLÁCA

Vďaka vernostnému programu dostávajú naši klienti vždy viac - za každé zaplatené euro Vám pridelíme vernostné body, prostredníctvom ktorých môžete získať jednorázový finančný bonus alebo môžete body vymeniť za darčeky.

viac

STABILITA oslavuje 25 rokov, ale darčeky môžete vyhrať práve vy!

Stačí len vyplniť nasledujúce údaje a hneď zistíte, či ste vyhrali jednu z 25 zaujímavých cien.
SÚŤAŽNÝ KÓD (POVINNÉ)
Opíšte 8 miestny výherný kód z balenia vitamínov, uvedený v bielom poli
ČISLO ÚČASTNICKEJ ZMLUVY - 9 MIESTNY KÓD (POVINNÉ)
Tu vpíšte 9 miestne číslo Vašej účastníckej zmluvy z DDS STABILITA
MENO A PRIEZVISKO (POVINNÉ)
TELEFONICKÝ KONTAKT
E-MAIL (POVINNÉ)
Tu zadajte Vašu e-mailovú adresu
Súhlasím s pravidlami súťaže
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Odoslaním vyplneného súťažného formulára dáva účastník súťaže Vyhlasovateľovi súťaže (STABILITA, d.d.s., a.s.) svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko, e-mailová adresa, číslo účastníckej zmluvy, telefónne číslo na účely realizácie tejto súťaže, vyhodnotenie, identifikáciu výhercov a ich kontaktovanie, a to na obdobie do 30.6.2023. Úplné pravidlá súťaže „Hraj a vyhraj” sú po dobu trvania súťaže zverejnené v elektronickej podobe na stránke www.stabilita.sk a zároveň sú uložené v písomnej podobe na adrese vyhlasovateľa súťaže.

Prebieha žrebovanie, prosím počkajte...

Gratulujeme, vyhrali ste!

Viac informácií Vam zašleme na zadanú e-mailovú adresu.
 
 

Ľutujeme, možno nabudúce.

Vaša registrácia je automaticky zaradená do záverečného žrebovania o 3 dovolenkové poukazy v hodnote 2 000 € od CK SATUR. Žrebujeme 3.1.2023.

Ľutujeme, tento kód už bol raz zadaný.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.

Ľutujeme, ale tento kód neexistuje.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.