oPeniazoch.zoznam.sk - DDS Stabilita v príspevkovom fonde s výnosom 2,8%

V tomto fonde pritom spravovala ku koncu júna úspory klientov v čistej hodnote 177,4 mil. eur


Doplnková dôchodková spoločnosť (DDS) Stabilita zaznamenala za prvý polrok tohto roka vo svojom príspevkovom fonde čistý výnos 2,8 %. V tomto fonde pritom spravovala ku koncu júna úspory klientov v čistej hodnote 177,4 mil. eur. Výplatný fond DDS Stabilita dosiahol za prvý polrok výnos 0,729 %. Vo výplatnom fonde sa ku koncu júna nachádzal majetok v čistej hodnote 13,4 mil. eur. "Súčasný stav hospodárenia vo fondoch je podstatne priaznivejší ako v minulom roku, keď sa najmarkantnejšie prejavili dôsledky finančnej krízy. Od začiatku roka hodnota fondov rastie," uviedla vedúca manažérka úseku marketingu DDS Stabilita Jana Volnerová.

DDS Stabilita mala ku koncu júna takmer 161,2 tis. klientov, ktorí si dobrovoľne sporia na dôchodok. Evidovala takmer 4,1 tis. zmlúv so zamestnávateľmi, ktorí môžu prispievať na súkromný dôchodok zamestnancovi. K prvému polroku tohto roka vyplácala dávky doplnkového dôchodkového sporenia takmer 13 tis. klientom.

Autor: SITA

VERNOSŤ SA S NAMI VYPLÁCA

Vďaka vernostnému programu dostávajú naši klienti vždy viac - za každé zaplatené euro Vám pridelíme vernostné body, prostredníctvom ktorých môžete získať jednorázový finančný bonus alebo môžete body vymeniť za darčeky.

viac

STABILITA oslavuje 25 rokov, ale darčeky môžete vyhrať práve vy!

Stačí len vyplniť nasledujúce údaje a hneď zistíte, či ste vyhrali jednu z 25 zaujímavých cien.
SÚŤAŽNÝ KÓD (POVINNÉ)
Opíšte 8 miestny výherný kód z balenia vitamínov, uvedený v bielom poli
ČISLO ÚČASTNICKEJ ZMLUVY - 9 MIESTNY KÓD (POVINNÉ)
Tu vpíšte 9 miestne číslo Vašej účastníckej zmluvy z DDS STABILITA
MENO A PRIEZVISKO (POVINNÉ)
TELEFONICKÝ KONTAKT
E-MAIL (POVINNÉ)
Tu zadajte Vašu e-mailovú adresu
Súhlasím s pravidlami súťaže
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Odoslaním vyplneného súťažného formulára dáva účastník súťaže Vyhlasovateľovi súťaže (STABILITA, d.d.s., a.s.) svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko, e-mailová adresa, číslo účastníckej zmluvy, telefónne číslo na účely realizácie tejto súťaže, vyhodnotenie, identifikáciu výhercov a ich kontaktovanie, a to na obdobie do 30.6.2023. Úplné pravidlá súťaže „Hraj a vyhraj” sú po dobu trvania súťaže zverejnené v elektronickej podobe na stránke www.stabilita.sk a zároveň sú uložené v písomnej podobe na adrese vyhlasovateľa súťaže.

Prebieha žrebovanie, prosím počkajte...

Gratulujeme, vyhrali ste!

Viac informácií Vam zašleme na zadanú e-mailovú adresu.
 
 

Ľutujeme, možno nabudúce.

Vaša registrácia je automaticky zaradená do záverečného žrebovania o 3 dovolenkové poukazy v hodnote 2 000 € od CK SATUR. Žrebujeme 3.1.2023.

Ľutujeme, tento kód už bol raz zadaný.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.

Ľutujeme, ale tento kód neexistuje.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.