Objem úspor v treťom pilieri prekročil tri miliardy


Tretí pilier je živý a dynamický finančný ekosystém a vo fázach sporenia a vyplácania je v ňom aktuálne zapojených viac ako 930 tisíc účastníkov.

Aj napriek turbulentným časom na finančných trhoch a zložitému ekonomickému vývoju objem spravovaného majetku účastníkov rastie a začiatkom augusta prekročil tri miliardy. Dobrovoľné sporenie na dôchodok si takto úspešne pripomína dvadsaťpäť rokov svojej existencie na Slovensku, pričom nenahraditeľnou hodnotou tretieho piliera je uvedomenie si zodpovednosti za svoju budúcnosť a profesionálne zhodnotenie úspor.

Vyspelé krajiny vrátane Slovenska zaraďujú k štátnym dôchodkovým schémam aj dobrovoľné sporenie na dôchodok. Na občanov sa tak čiastočne presúva zodpovednosť za úroveň ich života po odchode do dôchodku. Zároveň však štát podporuje takúto schému daňovými úľavami a motivuje zamestnávateľov, aby sa na nej podieľali, čo robí z doplnkového dôchodkového sporenia mimoriadne obľúbený zamestnanecký benefit.

V prvom polroku 2022 prispeli zamestnávatelia príspevkami do tretieho piliera takmer pol miliónu zamestnancom.

 

VERNOSŤ SA S NAMI VYPLÁCA

Vďaka vernostnému programu dostávajú naši klienti vždy viac - za každé zaplatené euro Vám pridelíme vernostné body, prostredníctvom ktorých môžete získať jednorázový finančný bonus alebo môžete body vymeniť za darčeky.

viac

STABILITA oslavuje 25 rokov, ale darčeky môžete vyhrať práve vy!

Stačí len vyplniť nasledujúce údaje a hneď zistíte, či ste vyhrali jednu z 25 zaujímavých cien.
SÚŤAŽNÝ KÓD (POVINNÉ)
Opíšte 8 miestny výherný kód z balenia vitamínov, uvedený v bielom poli
ČISLO ÚČASTNICKEJ ZMLUVY - 9 MIESTNY KÓD (POVINNÉ)
Tu vpíšte 9 miestne číslo Vašej účastníckej zmluvy z DDS STABILITA
MENO A PRIEZVISKO (POVINNÉ)
TELEFONICKÝ KONTAKT
E-MAIL (POVINNÉ)
Tu zadajte Vašu e-mailovú adresu
Súhlasím s pravidlami súťaže
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Odoslaním vyplneného súťažného formulára dáva účastník súťaže Vyhlasovateľovi súťaže (STABILITA, d.d.s., a.s.) svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko, e-mailová adresa, číslo účastníckej zmluvy, telefónne číslo na účely realizácie tejto súťaže, vyhodnotenie, identifikáciu výhercov a ich kontaktovanie, a to na obdobie do 30.6.2023. Úplné pravidlá súťaže „Hraj a vyhraj” sú po dobu trvania súťaže zverejnené v elektronickej podobe na stránke www.stabilita.sk a zároveň sú uložené v písomnej podobe na adrese vyhlasovateľa súťaže.

Prebieha žrebovanie, prosím počkajte...

Gratulujeme, vyhrali ste!

Viac informácií Vam zašleme na zadanú e-mailovú adresu.
 
 

Ľutujeme, možno nabudúce.

Vaša registrácia je automaticky zaradená do záverečného žrebovania o 3 dovolenkové poukazy v hodnote 2 000 € od CK SATUR. Žrebujeme 3.1.2023.

Ľutujeme, tento kód už bol raz zadaný.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.

Ľutujeme, ale tento kód neexistuje.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.