Upozornenie:

 

Vážení klienti,
vzhľadom na aktuálne okolnosti súvisiace s šírením koronavírusu boli aj v spoločnosti STABILITA, d.d.s., a.s., prijaté viaceré pracovné obmedzenia. Na všetky vaše otázky postupne odpovedáme,  avšak aktuálne kapacity nám neumožňuje promtnú reakciu, tak ako to bolo doteraz samozrejmosťou. Je našou absolútnou prioritou zabezpečiť, aby ste v priebehu niekoľkých dní získali všetky informácie, o ktoré nás žiadate. Zároveň Vás preto prosíme, aby ste nám Vaše dotazy nezasielali opakovane! 

V prípade, že Vaša otázka priamo súvisí s Vašou účastníckou zmluvou, uveďte prosím číslo Vašej účastníckej zmluvy, aby sme ju v informačnom systéme vedeli správne identifikovať a urýchlene na Vašu otázku reagovať.

Ďakujeme za pochopenie a ústretovosť.

Číslo zmluvy:
Typ kontaktu:
Email *:
Telefón/Mobil:
Meno:
Spoločnosť:
Otázka *:
 
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Súhlasím s tým, aby spoločnosť STABILITA, d.d.s, a.s. spracúvala moje osobné údaje uvedené v kontaktnom formulári za účelom vybavovania zákazníckych podnetov a otázok. Som si vedomý/á svojich práv podľa GDPR resp. zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov udeľujem na dobu 24 mesiacov. Tento súhlas na spracúvanie osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať zaslaním elektronickej pošty na dpo@stabilita.sk.
  * označené políčka povinné
 

VERNOSŤ SA S NAMI VYPLÁCA

Vďaka vernostnému programu dostávajú naši klienti vždy viac - za každé zaplatené euro Vám pridelíme vernostné body, prostredníctvom ktorých môžete získať jednorázový finančný bonus alebo môžete body vymeniť za darčeky.

viac