Pripravujeme pre Vás Výpisy z osobných účtov za rok 2021!


Máme za sebou ďalší, pre celú spoločnosť náročný a ťažký rok. Na finančných trhoch sa nám však darilo a Vaše účty sme opäť zaujímavo zhodnotili. Najviac sa aj tento rok darilo odvážnejším investorom, ktorí si pre svoju rozumnú investíciu do budúcej penzie zvolili síce rizikovejšie, ale opäť výrazne výnosnejšie fondy, či už indexové alebo akciové. Obidva dosiahli za minulý rok zhodnotenie na úrovni dvojciferných čísiel. Viac informácií nájdete vo Výpise z osobného účtu za rok 2021.

Výpisy budú dostupné na PORTÁLI účastníka na webovej stránke stabilita.sk TU VÝPISY od 14.1.2022.

 Nezabudnite si preto skontrolovať Vaše prístupové heslo a v prípade, že ste heslo stratili, požiadajte včas o nový prístup na Portál prostredníctvom Kontaktného formulára TU, aby bol Váš prístup bezproblémový.

Všetkým klientom, ktorí nám poskytli svoju emailovu adresu zasielame Výpis súčasne aj elektronicky, a to v čase od 17.-21.1.2022. V prípade, že Vaša účastnícka zmluva, uzatvorená so spoločnosťou STABILITA, d.d.s., a.s., spĺňa aj podmienky pre uplatnenie daňovej úľavy, nájdete v prílohe mailu (a tiež na PORTÁLI) aj Potvrdenie o zaplatených príspevkoch.

Klientom, ktorí do 31.12.2021 požiadali o zaslanie Výpisu v listinnej podobe, budú Výpisy v zmysle zákona zaslané najneskôr do konca februára 2022.

VERNOSŤ SA S NAMI VYPLÁCA

Vďaka vernostnému programu dostávajú naši klienti vždy viac - za každé zaplatené euro Vám pridelíme vernostné body, prostredníctvom ktorých môžete získať jednorázový finančný bonus alebo môžete body vymeniť za darčeky.

viac

STABILITA oslavuje 25 rokov, ale darčeky môžete vyhrať práve vy!

Stačí len vyplniť nasledujúce údaje a hneď zistíte, či ste vyhrali jednu z 25 zaujímavých cien.
SÚŤAŽNÝ KÓD (POVINNÉ)
Opíšte 8 miestny výherný kód z balenia vitamínov, uvedený v bielom poli
ČISLO ÚČASTNICKEJ ZMLUVY - 9 MIESTNY KÓD (POVINNÉ)
Tu vpíšte 9 miestne číslo Vašej účastníckej zmluvy z DDS STABILITA
MENO A PRIEZVISKO (POVINNÉ)
TELEFONICKÝ KONTAKT
E-MAIL (POVINNÉ)
Tu zadajte Vašu e-mailovú adresu
Súhlasím s pravidlami súťaže
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Odoslaním vyplneného súťažného formulára dáva účastník súťaže Vyhlasovateľovi súťaže (STABILITA, d.d.s., a.s.) svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko, e-mailová adresa, číslo účastníckej zmluvy, telefónne číslo na účely realizácie tejto súťaže, vyhodnotenie, identifikáciu výhercov a ich kontaktovanie, a to na obdobie do 30.6.2023. Úplné pravidlá súťaže „Hraj a vyhraj” sú po dobu trvania súťaže zverejnené v elektronickej podobe na stránke www.stabilita.sk a zároveň sú uložené v písomnej podobe na adrese vyhlasovateľa súťaže.

Prebieha žrebovanie, prosím počkajte...

Gratulujeme, vyhrali ste!

Viac informácií Vam zašleme na zadanú e-mailovú adresu.
 
 

Ľutujeme, možno nabudúce.

Vaša registrácia je automaticky zaradené do záverečného žrebovania o 3 dovolenkové poukazy v hodnote 2 000 € od CK SATUR. Žrebujeme 3.1.2023.

Ľutujeme, tento kód už bol raz zadaný.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.

Ľutujeme, ale tento kód neexistuje.

Pre viac informácií nás prosím kontaktuje TU.